+48 668 398 339

Fotobudka - Warszawa

Nie ma chyba uroczystości, która mogłaby obejść się bez zdjęć. Wynajęcie profesjonalisty to zazwyczaj duży koszt, na który nie każdy może sobie pozwolić. Osobom z Warszawy proponujemy wynajem atrakcyjnych fotobudek, które urozmaicą każdą imprezę i pozwolą gościom zyskać niepowtarzalne pamiątki w formie fotografii.

Oferowane przez nas fotobudki idealnie sprawdzą się na wesele organizowane w Warszawie, ale z powodzeniem można wykorzystać je także na różnego rodzaju imprezach firmowych czy wieczorach panieńskich/kawalerskich. Każda fotobudka przeznaczona na wynajem to przenośna kabina, która umożliwia automatyczne wykonywanie zdjęć z wybranymi wcześniej parametrami. Urządzenia te są w pełni samoobsługowe – wystarczy kliknąć na „start” i zapozować do zdjęcia, by już po chwili móc je otrzymać w wersji drukowanej. Fotobudka coraz częściej jest wybierana na wesele, a atrakcja ta może stanowić ciekawą alternatywę chociażby dla modnych obecnie candy barów.

Nasze fotobudki przeznaczone na wynajem najczęściej goszczą na terenie miasta Warszawa, ale montaż przenośnego automatu do robienia zdjęć proponujemy także osobom z Poznania. Każda nasza fotobudka została wyposażona w profesjonalny sprzęt fotograficzny, dzięki czemu pozwala na uzyskanie zdjęć w wysokiej rozdzielczości. Jest to szczególnie ważne, gdy fotobudka jest wynajmowana na wesele w Warszawie czy Poznaniu i zależy nam na tym, by goście otrzymali dobrej jakości pamiątki.

Fotobudka Warszawa: znakomity sposób na urozmaicenie wesela, studniówki i każdej firmowej imprezy!

Formularz kontaktowy

Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony internetowej. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania lub uwagi, prosimy o skorzystanie z poniższego formularza.

Dziękujemy twoja wiadomość została wysłana
Przepraszamy, twoja wiadomość nie została wysłana. Proszę odświeżyć stronę by ponowić próbę.