wynajem fotobudki

formularz zamówienia
fotobudka do wynajęcia
Wynajem fotobudki na wesele, studniówkę czy imprezę firmową to jeden z najmodniejszych trendów, na punkcie którego oszalał cały świat. Przenośny automat do robienia zdjęć to niesłychanie ciekawy sposób na urozmaicenie rodzinnego czy firmowego przyjęcia, który doskonale sprawdzi się zamiast wynajętego fotografa. Profesjonalna fotobudka do wynajęcia pozwala na możliwość natychmiastowego wydruku zdjęć, a dzięki wyposażeniu w dotykowy ekran, taka kabina jest wyjątkowo prosta i przyjemna w obsłudze.

Na wynajem fotobudki coraz częściej decydują się narzeczeni, którym zależy na zorganizowaniu niepowtarzalnego przyjęcia weselnego. Mobilny automat do wykonywania zdjęć to nie lada atrakcja na weselu – wydrukowane zdjęcia każdy gość może zabrać ze sobą do domu, zyskując tym samym pamiątkę na długie lata. Dlaczego jeszcze tak wyjątkową atrakcją jest fotobudka? Wynajem kabiny do zdjęć to gwarancja doskonałej zabawy, gdyż taki automat dodatkowo daje możliwość wykonywania fotografii z różnego rodzaju rekwizytami. Mogą to być peruki, zabawne okulary, złote korony, wąsy na patykach czy wiele innych gadżetów.


Argumentem przemawiającym za wynajmem fotobudki jest również stosunkowo krótki czas montażu – kabinę można rozłożyć nawet w przeciągu trzydziestu minut. Co więcej, na wynajęcie fotobudki mogą zdecydować się nawet te pary młode, które nie organizują zbyt dużego wesela. Mobilny automat nie zajmuje wiele miejsca, a jako niebanalna atrakcja, z całą pewnością zachwyci wszystkich zaproszonych gości.

Fotobudka do wynajęcia to opcja na którą chętnie decydują się także organizatorzy różnego rodzaju imprez, bowiem przenośna foto kabina może stanowić oryginalny nośnik marketingowy. Na indywidualne życzenie klienta można zmienić wygląd zewnętrzny wynajętej fotobudki, zyskując tym samym całkiem pokaźną powierzchnię na reklamę.


Po kontakcie z naszą firmą, możesz złożyć tutaj zamówienie. Dostaniesz email z potwierdzeniem i dalsze instrukcje.
Dane zgłaszającego
Dane imprezy
Personalizacja
Dodatki
Rozszerzenia aplikacji